Navštivte náš salon v Berouně

Plzeňská 117/46 – 1.patro

266 01 Beroun

e-mail: info(zavináč)salonukacky.cz

PO – PÁ 8:00 – 20:00 (veškeré služby jsou pouze na objednání)


Objednání na služby: 

KADEŘNICTVÍ objednání na tel. 777 811 576

PEDIKÚRANOVĚ v salonu. Objednání na tel. 731 168 652

MASÁŽENOVĚ v salonu. Objednání na tel. 731 168 652

__________________________________

KOSMETIKA – od května 2021 bude tato služba dočasně nedostupná. Sledujte náš web, připravujeme novinky. 

Máme otevřeno. Těšíme se na Vás! 

Aktuální podmínky pro využití služeb v našem salonu od 3.5.2021 dle nařízení vlády (aktualizováno 30.4.2021)

Pro využití služeb od 3.5.2021 nesmí mít zákazník žádné příznaky onemocnění a musí splňovat JEDNU z následujících podmínek:

před provozovnou (u nás je to v zázemí na terase 😉 ) absolvuje přinesený samotest. Obsluha po kontrole negativního výsledků může klienta pustit do provozovny.
✅ absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test (i samotestestem) v zaměstnání, či ve škole s negativním výsledkem. Ze zaměstnání je nutné mít potvrzení od zaměstnavatele o absolvování negativního testu. U školáků je možné je i čestné prohlášení zákonného zástupce.
✅ absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test v zaměstnání, škole, nebo na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem
✅ absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem
✅ prošel kompletním očkováním proti onemocnění covid-19, přičemž od aplikace poslední dávky uplynulo alespoň 14 dnů a disponuje certifikátem o provedeném očkování
✅ prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 90 dní.

Každý klient podle nařízení Vlády při vstupu do provozovny musí prokázat, že splňuje podmínky popsané výše, provozovatel prokázání podmínek kontroluje a účastníku, který podmínky nesplní, nesmí umožnit vstup do provozovny.

Pozor, samotestování doma zatím nesmíme akceptovat.

Pokud se podmínky do otevření opět ještě změní, budeme Vás zde informovat.

AG-test Pokud nemáte očkování, ani jste v posledních 90 neprodělali onemocnění covid-19, je z našeho pohledu optimálním řešením podrobit se antigennímu testu, který je pro občany jednou za 3 dny ZDARMA.

Např. v areálu nemocnice v Berouně a v Hořovicích se testy provádí na parkovišti (Parkoviště v Berouně je na 1 hodinu zdarma, v Hořovicích na 3 hodiny zdarma). Objednání je na přesný čas, který si v rezervačním portálu vyberete, takže se netvoří žádné fronty a nehrozí tak nebezpečí nákazy. Do 20ti minut obdržíte SMS a následně e-mail s výsledkem. Objednat se na test můžete zde: https://www.nemocnice-beroun.cz/covid/rezervacni-portal 

Králův Dvůr – u zámku (i Drive-in) – odkaz na stránky a rezervaci k testování zdarma: http://anygence.com/site/kraluv-dvur

Zaparkovat můžete bezplatně na parkovišti vedle KD Plzeňka (max. 1 hodinu), nebo můžete využít podélného stání na hlavní ul. Plzeňská, či v přilehlých ulicích – také zdarma.

Zastávka autobusu je kousek vedle salonu, před KD Plzeňka.

Podmínky zpracování osobních údajů dle GDPR naleznete ZDE