Navštivte náš salon v Berouně

Plzeňská 117/46 – 1.patro

266 01 Beroun

e-mail: info(zavináč)salonukacky.cz

PO – PÁ 8:00 – 20:00 (veškeré služby jsou pouze na objednání)


Objednání na služby: 

KADEŘNICTVÍ objednání na tel. 777 811 576

PEDIKÚRANOVĚ v salonu. Objednání na tel. 731 168 652

MASÁŽENOVĚ v salonu. Objednání na tel. 731 168 652

__________________________________

KOSMETIKA – od května 2021 bude tato služba dočasně nedostupná. Sledujte náš web, připravujeme novinky. 

Aktuální podmínky pro využití služeb v našem salonu od 3.5.2021 dle nařízení vlády (aktualizováno 9.7.2021)

Pro využití služeb od 3.5.2021 nesmí mít zákazník žádné příznaky onemocnění a musí splňovat JEDNU z následujících podmínek:

před provozovnou (u nás je to v zázemí na terase 😉 ) absolvuje přinesený samotest. Obsluha po kontrole negativního výsledků může klienta pustit do provozovny.
✅ absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test (i samotestestem) v zaměstnání, jako OSVČ, či ve škole s negativním výsledkem. Předloží potvrzení od zaměstnavatele, nebo čestné prohlášení o absolvování negativního testu. U školáků se předloží čestné prohlášení zákonného zástupce.
✅ absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test ve veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem
✅ absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem
✅ byl naočkován proti Covid-19, a to tak, že po aplikaci druhé dávky u dvoudávkové vakcíny uplynulo nejméně 14 dní, nebo u jednodávkové vakcíny uplynulo nejméně 14 dní – prokazuje se certifikátem MZ
✅ prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní.

Uvedené podmínky se nevztahují na děti do 6 let, ty se prokazovat nemusí.

 

Každý klient podle nařízení Vlády při vstupu do provozovny musí prokázat, že splňuje podmínky popsané výše, provozovatel prokázání podmínek kontroluje a účastníku, který podmínky nesplní, nesmí umožnit vstup do provozovny.

Pozor, samotestování doma zatím nesmíme akceptovat.

AG-test Pokud nemáte očkování, ani jste v posledních 90 neprodělali onemocnění covid-19, je z našeho pohledu optimálním řešením podrobit se antigennímu testu, který je pro občany jednou za 3 dny ZDARMA.

RT-PCR testy jsou pro osoby se zdravotním pojištěním v ČR v současnosti poskytovány zdarma dvakrát do měsíce všem účastníkům veřejného pojištění bez výjimek

Např. v areálu nemocnice v Berouně a v Hořovicích se testy provádí na parkovišti (Parkoviště v Berouně je na 1 hodinu zdarma, v Hořovicích na 3 hodiny zdarma). Objednání je na přesný čas, který si v rezervačním portálu vyberete, takže se netvoří žádné fronty a nehrozí tak nebezpečí nákazy. Do 20ti minut obdržíte SMS a následně e-mail s výsledkem. Objednat se na test můžete zde: https://www.nemocnice-beroun.cz/covid/rezervacni-portal 

Králův Dvůr – u zámku (i Drive-in) – odkaz na stránky a rezervaci k testování zdarma: http://anygence.com/site/kraluv-dvur

Zaparkovat můžete bezplatně na parkovišti vedle KD Plzeňka (max. 1 hodinu), nebo můžete využít podélného stání na hlavní ul. Plzeňská, či v přilehlých ulicích – také zdarma.

Zastávka autobusu je kousek vedle salonu, před KD Plzeňka.

Podmínky zpracování osobních údajů dle GDPR naleznete ZDE